O mnie

Tytuł wyższej uczelni na kierunku projektowania wnętrz, szkolenia czy udział w licznych targach i spotkaniach branżowych to oczywiście podstawa, którą posiadam i o którą trzeba pytać podczas wyboru projektanta ale nie o niej tutaj będzie, będzie o mnie i o mojej pasji do projektowania.

Od najmłodszych lat potrafiło mnie to zajęcie wciągnąć bez reszty. Pamiętam jak w wieku 12 lat podczas wakacji u babci na wsi zaprojektowałam moją pierwszą kuchnię co prawda w myślach ale jej obraz mam w głowie do dziś i z łatwością przeniosłabym ją na papier.  Kuchnia ta była obmyślona ze wszystkimi, detalami, meblami, barkiem i całą przeszkloną ścianą z widokiem na ogród- w tamtych czasach raczej niestosowanym rozwiązaniem. Potrafiłam godzinami myśleć, planować i rozstawiać poszczególne elementy wystroju.

Następnym etapem była zabawa z papierem milimetrowym i skalą, bo przecież wszystko musiało się zmieścić i pasować.

Obecnie jak siadam do projektu to przepadam, nie ma mnie, wciąga mnie to jak moją córkę „Więzień miłości :D”.  Zapominam o przerwach, o czym z kolei świetnie pamięta mój kręgosłup. Nocami kiedy dopadnie mnie „projektantka” nie śpię po kilka godzi obmyślając szczegóły projektowanego wnętrza i niejednokrotnie właśnie wtedy rodzą się najlepsze pomysły.

Jestem osobą uczciwą i szanuję drugiego człowieka. Słucham i odpowiadam na potrzeby.

Cały proces projektowy jest dialogiem z klientem, dopasowuję swoją wizję wnętrza do wizji klienta, ulepszam, doradzam, pomagam ale nie narzucam ponieważ każdy wie co dla niego najlepsze.

Jeśli chcą być Państwo wysłuchani, aby Wasze potrzeby i uwagi były ważne zapraszam do współpracy- razem stworzymy piękną i funkcjonalną przestrzeń, gdzie każdy z domowników będzie czuł się dobrze. 

Zapraszam do współpracy.

Magdalena Malinowska